Bize Ulaşın 0212 547 83 83


Tarihçe

Ticari hayata, Galeri ÜNALLAR-Mustafa ÜNAL adı altında 16/02/1979 tarihinde İstanbul-Fatih'te BEKO TİC.A.Ş.ve BASTER ölçü ve tartı aletleri bayisi olarak, beyaz eşya ve ticari emtia satışına başlayan firmamız, zaman içerisinde B/S/H PROFİLO bayiliği de alarak uzun seneler çalışmalarını sürdürmüştür.
 
05/05/1994 tarihinden itibaren ÜNALLAR DAY. TÜK. MAM. VE ISI SİSTEMLERİ TİC. VE SAN. LTD. ŞTİ. adı altında şirketleşerek aynı konularda ticari faaliyetine devam etmiştir.
 
2002 yılında beyaz eşya toptan satışını sürdürmeye devam ederken EMAS A.Ş. bayiliği alan firmamız ECA markalı mamüllerin satışına başlamış, 01/02/2003 tarihinde halen faaliyetimizi sürdürmekte olduğumuz Zeytinburnu Demirciler Sitesi'ndeki adresine taşınarak ısı sistemleri sektöründe ticari faaliyetine devam etmiştir.
 
2003 yılında başlayan süreçten itibaren EMAS A.Ş. ECA mamüllerinin toptan satış bayiliği yanı sıra, ARISTON THERMO, DEMİRDÖKÜM ve PİLSA gibi sektörün önemli markalarının bayiliklerini de alarak ticari faaliyetini sürdürmektedir.

Günümüzde ise artık sektörde ihtiyaç duyulan birçok markanın teminini başarıyla sağlayan firmamız, müşteri memnuniyeti adına geniş ürün yelpazesini görsel olarak sergilendiği bir showroom ile beraber yine Demirciler Sitesi'nde toplamda üç farklı noktada satış ve ürün tanıtımı yapmaktadır.